Ar jums smalsu, kaip gimsta rankų darbo žvakės? Kokį knatą pasirinkti, kad visa žvakė išdegtų tolygiai? Kodėl sojų vaškas pranoksta parafiną? Kokiomis vaško ir kvapniojo aliejaus proporcijomis maišyti žvakę, kad kvapas pripildytų namus gaiva, bet neerzintų uoslės?

Mūsų mokymai skirti tiems, kurie nori sužinoti atsakymus į šiuos klausimus, išmokyti savarankiškai lieti natūralias kvapniąsias sojų vaško žvakes bei jaukiai, brangiausių žmonių apsuptyje, atšvęsti savo šventę ar turiningai praleisti šiokiadienio popietę.

 

UŽSIĖMIMŲ METU:

• Sužinosite apie sojų vaško ypatumus ir privalumus,
• Susipažinsite su priemonėmis, kurių reikia žvakių gamybai,
• Gamindami žvakes nuosekliai patirsite visą jų gamybos procesą, sužinosite apie reikiamas proporcijas, temperatūras, laikymo bei degimo sąlygas,
• Savo jaukiems namams pasigaminsite arbatinę žvakutę (16 g./vnt.,  degs 5-6 valandas), vieną stiklinę, apie 35 valandas degsiančią, 140gr. žvakę ir vieną  žvakę metaliniame indelyje (100 g.), kuri degs apie 20-23 valandas.

 

VIETA: pasirenkama jūsų
UŽSIĖMIMŲ TRUKMĖ: ~ 1.30 val.
GRUPĖS DYDIS: 4-10 žmonių.
KAINA: 35 € asmeniui
REGISTRACIJA: info@baltijoskvapai.lt 
DATA: Užsisakyite privatų mokymų vakarą telefonu +37065953635. Artimiausias mokymų datas galite sužinoti mūsų Facebook paskyroje.

 

Papildoma informacija:

• Sojų vaškas stingsta 24 valandas, todėl savo pagamintas žvakes galėsite atsiimti tik kitą dieną.
• Kilus klausimams ar norėdami užsisakyti uždarą žvakių liejimo pamoką kreipkitės info@baltijoskvapai.lt.
Žvakių liejimo pamokos kuponus galite įsigyti čia.

 

Nekantraujame su jumis susitikti ir drauge pasinerti į žvakių gamybos procesą!