Žvakių liejimo pamoka

 

Ar jums smalsu, kaip gimsta rankų darbo žvakės? Kokį knatą pasirinkti, kad visa žvakė išdegtų tolygiai? Kodėl sojų vaškas pranoksta parafiną? Kokiomis vaško ir kvapniojo aliejaus proporcijomis maišyti žvakę, kad kvapas pripildytų namus gaiva, bet neerzintų uoslės?

Mūsų mokymai skirti tiems, kurie nori sužinoti atsakymus į šiuos klausimus, išmokyti savarankiškai lieti natūralias kvapniąsias sojų vaško žvakes bei jaukiai, brangiausių žmonių apsuptyje, atšvęsti savo šventę ar turiningai praleisti šiokiadienio popietę su kolegomis – šie mokymai dažnai tampa išskirtine įmonės komandos formavimo (team building) arba kalėdinio vakarėlio veikla.

 

UŽSIĖMIMŲ METU:

• Sužinosite apie sojų vaško ypatumus ir privalumus,
• Susipažinsite su priemonėmis, kurių reikia žvakių gamybai,
• Gamindami žvakes nuosekliai patirsite visą jų gamybos procesą, sužinosite apie reikiamas proporcijas, temperatūras, laikymo bei degimo sąlygas,
• Savo jaukiems namams pasigaminsite arbatinę žvakutę (16 g./vnt., degs 5-6 valandas), vieną stiklinę, apie 35 valandas degsiančią, 140gr. žvakę ir vieną  žvakę metaliniame indelyje (100 g.), kuri degs apie 20-23 valandas.

 

VIETA: su visomis priemonėmis atvyksime pas jus – tam puikiai tiks jūsų ofisas, studija, namai ar panaši erdvė, įsikūrusi Kaune arba Vilniuje.
UŽSIĖMIMŲ TRUKMĖ: ~ 1.30 val.
GRUPĖS DYDIS: 4-10 žmonių.
KAINA: 45 € asmeniui.
DATA IR REGISTRACIJA: Jums patogų laiką privačios grupės mokymams rezervuokite telefonu +37065953635 arba info@baltijoskvapai.lt .

 

Papildoma informacija:

• Sojų vaškas stingsta 24 valandas, todėl jūsų žvakės turėtų likti nepajudintos toje erdvėje, kur buvo pagamintos, bent parą laiko.
• Šiuo metu atvirų grupinių pamokų neorganizuojame, tačiau kviečiame pasikviesti keletą bendraminčių ir susiburti į privačią pamoką draugų apsuptyje!
• Žvakių liejimo pamokos dovanų kuponą galite įsigyti čia.

 

Nekantraujame su jumis susitikti ir drauge pasinerti į žvakių gamybos procesą!