Bendra informacija

Žvakių kokybė

Dėl kvapniųjų aliejų sudėties sojų vaško žvakių atspalviai kartais gali nežymiai skirtis, todėl prekių kataloge esančių prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekės spalvą. Gaminių kokybė yra griežtai kontroliuojama, būkite tikri – įsigyjate aukščiausios kokybės gaminį, tačiau jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite su el. paštu info@baltijoskvapai.lt

Griežtai ir atsakingai saugome klientų pateiktą informaciją bei asmens duomenis. Pateiktos informacijos neperduodame ir neparduodame trečiosioms šalims. Asmens duomenų apsaugos įstatymo nustatyta tvarka Jūsų asmens duomenys (el. paštas) gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais (naujienlaiškių siuntimui). Jūs visada turėsite galimybę atsisakyti naujienlaiškių sekdami nuorodas naujienlaiškyje.

Atsiskaitymo būdai

Pirkėjų duomenys

E-parduotuvėje parduotuvėje galite atsiskaityti ir naudodamiesi saugiomis “Paysera” ir “PayPal” sistemomis.

„Paysera“ bankinę sistema. Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į „Paysera“ sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

“PayPal” sistema: užsakymo pabaigoje pasirinkite “PayPal”, prisijunkite prie savo paskyros ir patvirtinkite mokėjimą.

Prekių pristatymas

Siekiame, kad pirkėjai kuo greičiau gautų užsakytas prekes. Pateikiame užsakymų pristatymo kainas ir terminus nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo patvirtinimo.

Žvakių pildymo į norimas talpas terminai ir siuntimo kainos derinamos susisiekus e-paštu info@baltijoskvapai.lt

Pristatymo būdai Pristatymo laikas Užsakymo suma Kaina

Lietuvoje

Nemokamai atsiimti Kaune galima paskambinus telefonu:

Kaune +37065953635,

Vilniuje +37061032495

0 EUR

SAMUS kurjerių tarnyba

(išskyrus Kuršių neriją)

2-3 d.d. Perkant virš 40,00 EUR 0 EUR
2-3 d.d. Perkant iki 40 EUR 3,00 EUR
LP Express paštomatas 2-3 d.d. Perkant iki 40 EUR 2,39 EUR
 

Prekių grąžinimas ir keitimas

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė ar pažeista pakuotė, prašome nedelsiant informuoti el. laišku pridedant nuotraukas.  Mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis “Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklėmis” , patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintu „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių” nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas turėsite apmokėti Jūs.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Nusprendus grąžinti gaminius – pirmiausia apie tai informuokite el.laišku info@baltijoskvapai.lt nurodydami užsakymo numerį ir norimas grąžinti prekes.
  • prekę galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jos gavimo datos.
  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Siekiant užtikrinti sklandų prekių grąžinimą, rekomenduojame prekes siųsti registruotu paštu arba kurjeriu. Pinigai per 14 darbo dienų nuo prekės grąžinimo datos grąžinami į nurodytą sąskaitą.   Jeigu dėl tam tikrų priežasčių norite įsigytą gaminį pakeisti kitu, tuomet grąžinkite gaminį ir įsigykite norimą iš naujo arba, jei yra galimybės, Kauno mieste iš anksto susitarus – galimas prekių pakeitimas.

Grąžinamas prekes siųsti adresu:

UAB “Sojana”

Kernavės g. 25, Meiliūnai, LT-19160 Širvintų r.

Kur įsigyti

Baltijos Kvapai produktų galite įsigyti:

Rekvizitai

UAB “Sojana”
Kernavės g. 25, Meiliūnai, LT-19160 Širvintų r.
Įmonės kodas: 304437993
PVM kodas: LT100010626110
Telefonas: +370 682 66704
El. paštas: info@baltijoskvapai.lt